Nasz TEAM

Rave Dance Studio powstało z inicjatywy Rafała Milcewicza – osoby, którą całe życie pasjonował taniec. Pomysł na założenie własnego ośrodka tanecznego powstał już wiele lat temu, jednak dopiero we wrześniu 2012 roku marzenie to w końcu stało się rzeczywistością.

Studio Tańca Rafała Milcewicza ma z założenia zrzeszać ludzi, którzy kochają taniec. Zarówno tych, którzy mają już w tej dziedzinie pewne doświadczenie, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tańcem. Dlatego też w ofercie studia znajdują się grupy o zróżnicowanym poziomie zaawansowania, co umożliwia instruktorom bardziej efektywną pracę z kursantami.

Kadra instruktorów została skompletowana w taki sposób, aby stworzyć kursantom możliwie najlepsze warunki tanecznego rozwoju. Trenerzy pracujący w studiu to osoby kompetentne, posiadające rozległą wiedzę o nauczanych przez siebie stylach tańca oraz szeroki zakres umiejętności, którymi mogą dzielić się ze swoimi podopiecznymi. Ponadto są to ludzie życzliwi, indywidualnie podchodzący do każdego klienta.

Adepci Rave Dance Studio otrzymują możliwość tanecznego rozwoju poprzez zaznajomienie z różnymi stylami tańca (hip hop, newstyle, videoclip dance, kpop, house, waacking, dancehall itd.), naukę oryginalnych choreografii, występy w pokazach oraz uczestnictwo w licznych turniejach. Studio, poza regularnymi zajęciami, organizuje dla swoich tancerzy dodatkowo warsztaty, wykłady o teorii i historii tańca, zajęcia fakultatywne, flash moby, zawody taneczne, szkoleniowe obozy oraz angażuje ich w różnego rodzaju projekty, takie jak nagrywanie wideoklipów.

RDS pozostaje otwarte na sugestie potencjalnych klientów w kwestii poszerzenia swojej oferty i z czasem zamierza zwiększyć liczbę prowadzonych kursów w zależności od zapotrzebowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *